Napovednik tekem

Napovednik tekem

U19 A

26. 11., 20.00, ŠD Domžale

Helios Suns Matica MB : Slovan

U17 A

24. 11., 9.00, ŠD Poden

LTH Castings : Slovan

U17 B

24. 11., 16.00, Logatec

Logatec : Slovan

U15 A

25. 11., 11.00, Kodeljevo

Slovan : Laško

U15 B

25. 11., 10.00, ŠD Cerklje

Europacar Krvavec : Slovan

U13 A

24. 11., 9.45, Kodeljevo

Slovan : Krka beli

24. 11., 12.15, Kodeljevo

Slovan : Brinox Medvode

Napovednik tekem

Napovednik tekem

Člani

17.11., 18.00, Vrhnika

Rosa Vrhnika : Slovan

U13 A

17. 11., 9.00, ŠD Trata

LTH Castings : Slovan A

17. 11., 10.15, ŠD Trata

Slovan A : Brinox Medvode

U13 B

17.11., 9.30, Gimnazija Moste

Slovan B : Naklo

17.11., 12.00, Gimnazija Moste

Slovan B : Petrol Olimpija

V soboto nas čaka prvi šolski turnir

V soboto, 17. novembra se bo na Osnovni šoli Oskarja Kovačiča (Dolenjska cesta 20) odvijal prijateljski košarkarski turnir za otroke 2., 3. in 4. razredov.

Otrokom želimo ponuditi prvovrstno zabavo in nepozabno druženje ob igranju košarke. Zbor otrok bo ob 9.00 pred stranskim vhodom v telovadnico, predviden zaključek turnirja pa okoli 11. ure. Otroci naj imajo s seboj športno obutev, športno opremo in pijačo.

V primeru dodatnih vprašanj smo vam na voljo na telefonski številki 041 256 526 (Anže).

Rezultati tekem

,

U19 A

7. 11., 18.00, ŠD Planina

ECE Triglav : Slovan 70:50

9. 11., 19.00, Ježica

Ježica : Slovan 72:68

11. 11., 15.00, Dvorana GIB

GIB Ilirija : Slovan 71:82

U19 B

11. 11., 15.00, Kodeljevo

Slovan : Prebold 2014 114:33

U17 A

10. 11., 9.30, Gimnazija Moste

Slovan : Zagorje 103:50

U17 B

10. 11., 10.00, OŠ Ledina

Janče : Slovan 71:66

U15 A

11. 11., 10.00, ŠD Vransko

Vrani Vransko : Slovan 61:105

Mini Pokal Špar

10. 11., 9.00, OŠ Prebold

Prebold 2014 : Slovan A 30:65

10. 11., 11.30, Gimnazija Moste

Slovan B : Radovljica 64:42

Napovednik tekem

Napovednik tekem

U19 A

7. 11., 18.00, ŠD Planina

ECE Triglav : Slovan

9. 11., 19.00, Ježica

Ježica : Slovan

11. 11., 15.00, Dvorana GIB

GIB Ilirija : Slovan

U19 B

11. 11., 15.00, Kodeljevo

Slovan : Prebold 2014

U17 A

10. 11., 9.30, Gimnazija Moste

Slovan : Zagorje

U17 B

10. 11., 10.00, OŠ Ledina

Janče : Slovan

U15 A

11. 11., 10.00, ŠD Vransko

Vrani Vransko : Slovan

Mini Pokal Špar

10. 11., 9.00, OŠ Prebold

Prebold 2014 : Slovan A

10. 11., 11.30, Gimnazija Moste

Slovan B : Radovljica